המאורע – יכול להיות יום הולדת , יום נישואים, פרישה מהעבודה, שחרור מהצבא , או פשוט רצון להפתיע. כל סיבה היא הזדמנות נדירה להעניק.

כל אירוע שלנו ב- ONCE הוא ייחודי ושונה מקודמו, ומותאם בצורה מושלמת לאותו אדם בלבד. ממש כמו חליפה יוקרתית אשר נתפרת בדיוק מושלם עבור אותו אדם לפי מידותיו וסגנונו. לעיתים זה יהיה מרתק, לעיתים מצחיק, לעיתים מחדש, דבר אחד בטוח – זו תהיה חוויה עמוקה, מרגשת ומפתיעה. חוויה שונה מכל מה שהוא חווה אי פעם, אירוע שהוא לא ישכח לעולם.
 
חווית בר/ת מצווה בגישה שונה
 
כל הורה מכיר את הרגע הזה, שבו הילד שלנו מגיע לגיל המצווה, אירוע משמעותי בחייו הצעירים ללא ספק, פרק חדש בחיים מתחיל. חלקנו בוחרים לציין זאת בחגיגות גדולות, אחרים בטיול לחו"ל ועוד…
אנו מאמינים בגישה אחרת, כזו שאומרת שזה בדיוק הזמן למשהו שונה וייחודי, חוויה אשר תגרום לו להרגיש באמת מיוחד, "להשתחרר" (מכם) ליום אחד ולצאת להרפתקה בתוך מרחב בטוח אותו אנו יוצרים במיוחד בשבילו. הזדמנות נדירה לחוות ולהתנסות, לגלות על עצמו דברים שיעצבו את אישיותו, ובנוסף יחזקו רבות את הביטחון האישי שלו. הניתוק מהשגרה, מההרגלים, מהחברים ומהלימודים, מאפשר לילד לחוות תהליך אקטיבי של עצמאות ושל התבגרות בשילוב של הנאה, צחוק וריגוש שלא נגמר.

 We'll be happy to give you more
Fill the form and we'll contact you