תהליך העבודה מתחלק לארבעה שלבים עיקריים אשר משתלבים יחד ויוצרים פלטפורמה ייחודית, בה יקירכם נמצא במרכז הסיפור.

 
שלב הראיון
 
לכולנו יש דברים שנוגעים בנו, מעצבים אותנו והופכים אותנו למי שאנחנו ולשם גילוי זה אודות מי שיקבל את המתנה, קיים שלב הראיון שנעשה במשותף איתכם. יחד נגלה מי הוא, מהן התשוקות שלו ומהם הרגעים המשמחים המרגשים והמשמעותיים בחייו. נלמד מהן המטרות אותן תרצו להשיג באמצעות הקדשת מתנה יוצאת דופן זו.
 
שלב החשיבה
 
בשלב זה, נקיים ישיבות צוות שמטרתן לעבד את המידע שהצטבר. נלמד להכיר, ולהבין את יקירכם כמו מישהו קרוב, מה מרגש אותו? מה משפיע עליו? מה הרגעים המשמעותיים בחייו? לאחר שנענה על כל השאלות, ניצור קונספט ייחודי המותאם לאופיו, לסגנונו ולצרכיו.
 
שלב הבימוי
 
לאחר שהשלמנו את כל חלקי הפאזל, התמונה נחשפת והתוכנית מתחילה להתגבש. נתכנן לפרטי פרטים את הדרך אותה הוא יעבור, נקבע את רגעי השיא ואת התוכן הנכון שיגיע בעיתוי המושלם. זאת על מנת לממש את המטרות שבחרנו לאירוע וכדי ליצור ריגוש עמוק.
 
שלב ההפקה
 
בשלב ההפקה התוכנית מתחילה לקרום עור וגידים – נלהק את הצוות המתאים ביותר, נוודא שכל אחד מהם יודע בדיוק את תפקידו ומתי הוא משתלב לאורך המסע.
תהליך הביצוע הינו תהליך מורכב אשר נעשה במיומנות רבה תוך כדי שמירה על נאמנות לאישיות האדם היקר לכם ולרעיון הכללי של חוויה אישית ואינטימית.
 


We'll be happy to give you more
Fill the form and we'll contact you